Aktuálně z PKF

Nová donátorská řada PKF - LOBKOWICZ 13. 2. 2017 zahájena

Role sólisty i dirigenta se ujal Augustin Dumay a společně s orchestrem v Císařském sále představili několik podob houslového umění od něžné melodie Mozartova Adagia přes sladkobolnou Meditaci z opery Thaïs po ďábelskou vášnivost Ravelova Cikána. Děkujeme všem hostům večera - podporovatelům PKF - za skvělý start a těšíme se na viděnou na druhém večeru série 24. dubna 2017.

PKF se vrátila z triumfálního turné v USA

Koncertem ve vyprodaném sále pro tři tisíce lidí, v San Francisco Symphony Hall, se v neděli uzavřelo americké turné orchestru PKF – Prague Philharmonia, které svou délkou patří k výjimečným i u tohoto tělesa, které je na cestách velmi často.

Koncerty pro školy

V březnu 2017 máte možnost navštívit koncerty pro školy v Kulturním domě Ládví.

PKF odjela na své nejdelší turné v této sezoně

Téměř celý měsíc stráví hudebníci PKF se svým šéfdirigentem Emmanuelem Villaumem na turné v USA. Z dvanácti plánovaných koncertů mají již první za sebou: v úterý 10. ledna vystoupili v Kravisově centru ve West Palm Beach (Florida).

PKF hostuje v Ománu

Na první z celkem pěti vystoupení v Královské opeře v Muscatu odletěli hráči PKF - Prague Phlharmonia s dirigentem Davidem Levym.

Hornista Stefan Dohr se vrací do Prahy

Nadcházející pátý koncert orchestrálního cyklu PKF – Prague Philharmonia pod taktovkou šéfdirigenta Emmanuela Villauma přivede 22. prosince od 19.30 na pódium Dvořákovy síně Rudolfina fenomenálního hráče na lesní roh Stefana Dohra. Sólohornista Berlínských filharmoniků se v Praze už vloni představil v komorním programu a teď se vrací, aby přednesl velké dílo pozdně romantického autora Richarda Strausse. Zároveň se „utká“ v přátelském duelu s hráčem PKF Janem Musilem v Koncertu pro dva lesní rohy Josepha Haydna.

Darujte nevšední dárek a zážitek v jednom!

PKF – Prague Philharmonia nabízí prodej dárkových poukazů v hodnotě 500, 1000 a 2000 Kč. Obdarovaný může vybírat ze všech koncertních cyklů PKF (A, K, S a D/E) až do konce sezóny. K dispozici jsou i dárkové přebaly.

PKF - LOBKOWICZ abonmá 2017

Večery s příběhy umění. Nová abonentní řada PKF – Prague Philharmonia v úzké spolupráci s rodinou Lobkowiczů.