Emmanuel Villaume, hudební ředitel a šéfdirigent

Informace o vstupenkách 2017/2018

Pokladna PKF – Prague Philharmonia od 23. 12. 2017 do 1. 1. 2018 uzavřena!

K nákupu vstupenek a vyzvedávání rezervací využijte, prosíme, ostatní prodejní místa PKF – Prague Philharmonia (v Praze doporučujeme prodej v centru Pražské informační služby na Můstku) nebo nakupujte pohodlně online.

Zahájení prodeje jednotlivých vstupenek

Čt 1. 6. 2017 v 10.00  

Jak koupit vstupenku?

 • On-line na www.pkf.cz (platba kartou nebo bankovním převodem, nově možnost zaslání vstupenek poštou doporučeně). On-line lze zakoupit maximálně 8 vstupenek na jeden koncert.
 • V pokladně PKF – Prague Philharmonia (platba hotově nebo kartou)
 • Ve více než 200 prodejních místech po celé České republice v síti Perfect System

Zbylé vstupenky jsou k dostání v místě konání koncertu vždy hodinu před jeho začátkem. Platba pouze v hotovosti.  

Pokladna PKF – Prague Philharmonia

Husova 7, 110 00 Praha 1 (1. patro)
T +420 224 267 644
vstupenky@pkf.cz 

Otevřeno: Út a Čt 9.30 – 13.00, St 9.30 – 12.00 a 13.00 – 17.00
Letní přestávka: od 1. 7. do 21. 7. 2017 (on-line prodej nepřerušen), znovu otevřeno od 25. 7. 2017
Prázdninová otevírací doba: (25. 7. – 31. 8. 2017) Út – Čt 9.30 – 13.00  

Donátorská vstupenka – rychlá podpora na 1 klik!

Jste fanouškem PKF – Prague Philharmonia, v hlavě se vám honí myšlenka ji nějakým způsobem podpořit, ale nechcete se zdržovat přílišnou administrativou?  Nově vám nabízíme rychlou podporu na 1 klik! Jednoduchým on-line nákupem donátorské vstupenky na některý z koncertů cyklu A, K, S nebo D/E podpoříte vybraný koncert a stanete se jeho patronem. Místa pro donátory v Rudolfinu jsou v krásné lokaci 1. řady balkón střed, kde budete mít svůj koncert jako na dlani. V nečíslovaných sálech vám zarezervujeme sedadla dle vašeho přání. Na požádání Vám rádi vystavíme potvrzení o daru, o který si budete moci snížit daňový základ, ať jste OSVČ či zaměstnanec.  

V průběhu nákupu budete systémem požádáni o uvedení svých kontaktů. Děkujeme, že nám tak dovolíte osobně vám poděkovat a informovat vás o akcích Klubu Philharmonia v sezóně 2017/2018 či případně o dalších dobrodružných kláních, které pro vás během roku vymyslíme.

VIP vstupenka

30 VIP vstupenek na mimořádný předvánoční koncert Sumi Jo 17. 12. v Rudolfinu! Získejte s nákupem této vstupenky následující exkluzivní servis:

 • pozvánku na welcome drink, malé občerstvení o přestávce koncertu a setkání s hvězdou večera Sumi Jo a s dirigentem Emmanuelem Villaumem v jednom z luxusních salonků Rudolfina po koncertě!
 • program a katalog PKF – Prague Philharmonia zdarma
 • nejlepší místa v sále v lokaci balkón 1. a 2. řada střed
 • šatnu exkluzivně pro držitele VIP vstupenek
 • nejoblíbenější květinu Sumi Jo pro dámy

Rodinná vstupenka

Odrostly již vaše děti dětským koncertům a chcete je plynule připravit na návštěvu koncertů symfonických? Pokud máte příliš velké a přitom stále ještě příliš malé ratolesti, využijte rodinnou vstupenku s 50% slevou na Komorní cyklus (K) a udělejte si společně krásný komorní večer. Sleva platí pro 2 dospělé a jejich děti či vnoučata ve věku 8-17 let. Rodinnou vstupenku nelze bohužel zatím rezervovat on-line, ale pouze na emailové adrese vstupenky@pkf.cz.

Ceny jednotlivých vstupenek

Ceny jednotlivých vstupenek najdete vždy v detailu koncertu. Nově zde uvádíme také předpokládaný konec koncertu. 

Informace o programu, zákaznická podpora

Po – Pá 9.30 – 16.30 (kromě svátků)
T +420 224 267 644 (Eliška Míková)
vstupenky@pkf.cz 

PKF – Prague Philharmonia využívá k prodeji prodejní systém Colosseum, jehož poskytovatelem je společnost Perfect System, s.r.o. , e-mail: info@colosseumticket.cz

Způsob platby a převzetí vstupenek

eVstupenka (elektronická vstupenka)
On-line platba kartou či platba bankovním převodem; vlastní tisk vstupenky zaslané e-mailem; v případě registrace do prodejního systému vám bude vstupenka přidána také do vašeho účtu, kde ji v případě potřeby najdete a budete ji moci znovu vytisknout nebo ukázat v mobilním zařízení.

Hotově v pokladně PKF – Prague Philharmonia
Lhůta pro vyzvednutí je 10 dnů od potvrzení objednávky, po uplynutí lhůty je rezervace automaticky zrušena; pokud od potvrzení objednávky zbývá do koncertu méně než 10 dnů, je rezervaci nutné vyzvednout nejpozději v poslední otvírací den pokladny PKF

Bankovním převodem na základě faktury
Vstupenky lze vyzvednout buďto před koncertem (nutná telefonická domluva), osobně v pokladně PKF nebo zvolit způsob dodání doporučeně prostřednictvím České pošty (do 5 pracovních dnů)  

Všeobecné podmínky

 • Zakoupené vstupenky nelze vyměňovat nebo vracet. K vrácení vstupného dojde pouze v případě zrušení koncertu bez náhrady.
 • Za ztracené vstupenky nelze poskytnout náhradu, vyjma abonentních vstupenek.
 • Pořadatel neodpovídá za vstupenky zakoupené mimo oficiální prodejní místa PKF – Prague Philharmonia a společnosti Perfect System, s.r.o.
 • Po zahájení koncertu ztrácí návštěvník v zájmu zajištění nerušeného zážitku nárok na své místo v sále a bude uveden na dostupná volná místa pořadatelem, a to výhradně o přestávkách či při potlesku. Děkujeme za pochopení.
 • Změny v programech a účinkujících jsou vyhrazeny a neopravňují k vrácení vstupného. Veškeré změny jsou zveřejňovány na www.pkf.cz.
 • Fotografování, pořizování audio a video záznamů, používání mobilních telefonů a jiných elektronických zařízení během koncertu je zakázáno.