Emmanuel Villaume, hudební ředitel a šéfdirigent

Donátorská a VIP vstupenka

Donátorská vstupenka – rychlá podpora na 1 klik!

Jste fanouškem PKF – Prague Philharmonia, v hlavě se vám honí myšlenka ji nějakým způsobem podpořit, ale nechcete se zdržovat přílišnou administrativou?  Nově vám nabízíme rychlou podporu na 1 klik! Jednoduchým on-line nákupem donátorské vstupenky na některý z koncertů cyklu A, K, S nebo D/E podpoříte vybraný koncert a stanete se jeho patronem. Místa pro donátory v Rudolfinu jsou v krásné lokaci 1. řady balkón střed, kde budete mít svůj koncert jako na dlani. V nečíslovaných sálech vám zarezervujeme sedadla dle vašeho přání. Na požádání vám rádi vystavíme potvrzení o daru, o který si budete moci snížit daňový základ, ať jste OSVČ či zaměstnanec.  

V průběhu nákupu budete systémem požádáni o uvedení svých kontaktů. Děkujeme, že nám tak dovolíte osobně vám poděkovat a informovat vás o akcích Klubu Philharmonia v sezóně 2017/2018 či případně o dalších dobrodružných kláních, které pro vás během roku připravujeme.

VIP vstupenka – Setkejte se se Sumi Jo!

30 VIP vstupenek na mimořádný předvánoční koncert Sumi Jo 17. 12. v Rudolfinu! Získejte s nákupem této vstupenky následující exkluzivní servis:

  • Pozvánku na welcome drink, malé občerstvení o přestávce koncertu a setkání s hvězdou večera Sumi Jo a s dirigentem Emmanuelem Villaumem v jednom z luxusních salonků Rudolfina po koncertě!
  • Program zdarma
  • Nejlepší místa v sále v lokaci balkón 1. a 2. řada střed
  • Šatnu exkluzivně pro držitele VIP vstupenek
  • Nejoblíbenější květinu Sumi Jo pro dámy

Koupit VIP vstupenku (tmavě modrá sedadla, balkon střed, cena 3,500 Kč)

(c) Youngho Kang

Partnerem VIP vstupenky je společnost Cape Wines Collection