Emmanuel Villaume, hudební ředitel a šéfdirigent

Koncerty pro školy

Koncerty pro školy

 

 

Pro tento měsíc nejsou žádné koncerty

 

 

Již šestou sezonu pořádá PKF - Prague Philharmonia Koncerty pro školy, jež svou dramaturgií navazují na stále populárnější Cyklus koncertů pro děti D/E.

Jejich přidanou hodnotou je setkávání dětí v komornějším prostředí a možnost zapojit se do poznávání hudbymnohem aktivněji než na koncertech v Rudolfinu.

Kromě hudebního vzdělávání prostřednictvím hráčů PKF - Prague Philharmonia a herců, kteří zároveň vystupují v roli zábavných průvodců, si děti osvojují nové znalosti během tvůrčích kvízů. PKF - Prague Philharmonia je v České republice průkopníkem na poli dětských edukačních programů a koncertů. I tentokrát jsme věnovali velkou péči tomu, aby programy odpovídaly věku a způsobu komunikace malých návštěvníků, aby zaujaly i temperamentní neposedy.

Vzhledem k obrovskému úspěchu této řady v minulé sezóně se autor Vladimír Jopek rozhodl opět povolat její "průvodce" - skřítky Šímu a Lupi. Ti seznámí publikum se čtyřmi Můzami reprezentujícími čtyři témata. Nebudeme se tedy omezovat na díla vybraného skladatele, ale zazní výběr hudebních kusů v leckdy překvapivých souvislostech.

Koncerty jsou určeny dětem mateřských a základních škol ve věku od 3 do 11 let.

Cena vstupenek:

dítě - 100,- Kč v češtině, 200,- Kč v angličtině
učitel - zdarma

Rezervace termínů: Eva Sopková, vstupenky@pkf.cz, +420224267644