Dárkové poukazy

Zakoupením dárkového poukazu darujete jedinečný zážitek z koncertů PKF – Prague Philharmonia. Obdarovaný si v pohodlí domova vybere koncert podle svých časových možností a vkusu. Poukaz platí na všechny koncertní řady (kromě řady PKF _ LOBKOWICZ abonmá), tedy: Orchestrální cyklus (A), Cyklus komorní hudby (K), cyklus Krása dneška (S) a koncerty pro děti (D/E) do konce aktuální koncertní sezóny, tedy do 12. 6. 2017.

Hodnota poukazů

Poukazy jsou v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč. K dispozici jsou i dárkové přebaly, v případě nákupu on-line rádi poukaz zašleme poštou nebo připravíme k osobnímu odběru v pokladně PKF. 

Jak koupit poukaz

- on-line kliknutím na tlačítka níže (forma e-poukazu – po zaplacení vlastní tisk na formát A4 nebo rezervace a následně osobní vyzvednutí v pokladně PKF)

- osobně v pokladně PKF: Husova 7, Praha 1; otevřeno úterý a čtvrtek 9.30 – 13.00, středa 9.30 – 12.00 a 13.00 – 17.00 (tel. 224 267 644)

- rezervace přes e-mail vstupenky@pkf.cz či na telefonu 224 267 644 a následně převzetí / doručení dle dohody

 

 

 Jak uplatnit poukaz

- dárkový poukaz je možné uplatnit on-line na www.pkf.cz (tlačítko Rezervovat / Koupit u jednotlivých koncertů) nebo osobně v pokladně PKF – Prague Philharmonia (Husova 7, 110 00 Praha 1)

- při on-line uplatnění bude hodnota poukazu po výběru konkrétních vstupenek automaticky odečtena v kroku 2 (obsah košíku) po zadání unikátního čísla dárkového poukazu v kolonce sleva / poukaz (po kliknutí na tlačítko Poukaz budete vyzváni k vyplnění čísla poukázky)

- dárkový poukaz lze uplatnit od data zakoupení až do 12. 6. 2017 výhradně na koncerty PKF – Prague Philharmonia cyklů A, K, S, D/E dárkový poukaz lze uplatnit na celý nákup, nikoliv pouze na jednu vstupenku

- dárkový poukaz lze uplatnit pouze jednou

- dárkový poukaz lze uplatnit pouze na aktuálně dostupné koncerty a sedadla v případě zakoupení vstupenky ve vyšší hodnotě, než na kterou je poukaz vystaven, je nutné hodnotu vstupenky doplatit

- v případě zakoupení vstupenky v nižší hodnotě, než na kterou byl poukaz vystaven, peníze zpět nevracíme

- dárkový poukaz nelze směnit za hotovost