Emmanuel Villaume, hudební ředitel a šéfdirigent

Prodej jednotlivých vstupenek na sezonu 2017-20...

PKF v příští sezoně více podporuje dětského diváka

Odrostly již vaše děti populárním koncertům s Šímou a Lupi? Rádi byste je pomaličku zasvětili i do náročnějších hudebních projektů a přemýšlíte, jak na to? V nadcházející sezoně můžete využít rodinnou vstupenku na komorní (K)áčko vhodné pro děti ve věku od 8-9 let, nebo s vašimi dětmi zkusit i symfonický koncert a využít 50% slevy na vstupenku pro děti do 15 let (tuto slevu lze uplatnit on-line).

Je vám 16+ a chcete pomáhat?

Je vám nebo vašim dětem 16+, jste kterativní, máte rádi klasiku a chtěli byste pomáhat užitečné věci, najít stejně naladěné přátele a spoluvytvářet tvář PKF? Přihlašte se do našeho klubu PKF Junior a zapojte se do našich aktivit! Pro více informací kontaktujte Ivu Nevoralovou, nevoralova@pkf.cz

Jste náročný divák a chcete si svůj koncert vychutnat ne na 100, ale na 200 %?

V rámci letošního mimořádného koncertu jihokorejské sopranistky Sumi Jo můžete zakoupit VIP vstupenku se speciálním servisem. Setkejte se s držitelkou nominace na Cenu Americké filmové akademie Oscar, Sumi Jo, a získejte ke své vstupence speciální VIP servis. 

Máte rádi PKF? Podpořte ji na jeden klik nákupem donátorské vstupenky

Jako jeden z mála českých špičkových orchestrů je PKF – Prague Philharmonia neziskovou soukromou organizací, která není přímo napojena na veřejné rozpočty, ale musí si svou existenci obhájit v grantových řízeních, vůči korporátním sponzorům a v posledních letech také k soukromým dárcům. Bez jejich pomoci by zde toto výjimečné těleso jednoduše nebylo. Pokud máte rádi PKF a chtěli byste jí jednoduchým způsobem vyjádřit svou podporu, využijte institutu donátorské vstupenky. Odměnou vám budou nejlepší místa v sále a vědomí, že vaše prostředky půjdou na dobrou věc. Výtěžek z donátorské vstupenky je využit výhradně na podporu cyklu, který touto cestou podpoříte.

Přejít na program sezony 2017-2018