25. jubilejní sezona
DOTKNI SE ZVUKU
komorní cyklus K

Ravel. Štochl. Takemitsu

K8
Ravel. Štochl. Takemitsu

V důsledku vládního nařízení týkajícího se rizika šíření koronaviru COVID–19 jsme bohužel nuceni zrušit koncert K6 plánovaný na pondělí 20. dubna 2020 v prostorách Barokního refektáře Profesního domu MFF UK, Malostranské nám. 2/25, Praha 1.

Koncert se uskuteční v novém termínu 7. června 2021

 

ONDŘEJ ŠTOCHL
… okamžik předtím
TORU TAKEMITSU
Between Tides
OLIVIER MESSIAEN
Zpěv pro anděla zvěstujícího konec času
(Kvartet pro konec času)
FELIX MENDELSSOHN-BARTHOLDY (změna v programu)
Klavírní trio č. 1 d moll op. 49

TRIO CONCERTANTE
Hana Kubisováhousle  Teodor Brckovioloncello  Bohumír Stehlík — klavír

Patron koncertu: Jan Adam — housle 

300 | 250 Kč (senioři 65+) | 100 Kč (studenti a děti do 15 let) | rodinná vstupenka: 100 Kč na osobu | donátorská vstupenka 2 000 Kč

Trio Concertante

Trio Concertante bylo založeno v roce 1993 na Hudební fakultě Akademie múzických umění v Praze. Soubor sestavený ze studentů Pražské konzervatoře a Akademie múzických umění se postupně pod vedením legendárního hudebního pedagoga Antonína Kohouta zúčastnil mezinárodních interpretačních kurzů v rakouském Semmeringu a v roce 1995 získal 2. cenu v Mezinárodní interpretační soutěži Beethovenův Hradec. Svou činnost trio obnovilo v roce 2017 v rámci komorního cyklu PKF — Prague Philharmonia, a to díky projektu Ticho v prostoru naplněném hudbou, na němž se spolupodílel akademický sochař Aleš Hnízdil. Z původního obsazení dnes v souboru působí houslistka Hana Kubisová, jejímiž hudebními partnery jsou Teodor Brcko (violoncello) a Václav Mácha (klavír).

 

za podpory
partneři
generální partner
hlavní partner
generální mediální partner
hlavní mediální partner