27. koncertní sezona
PROLOMIT TICHO
komorní cyklus K

Bach. Gershwin. Ellington

K8
Bach. Gershwin. Ellington

Vážení fanoušci PKF, je nám velmi líto, ale tento koncert kvůli platným vládním opatřením proti šíření nemoci Covid-19 odpadá.

 

ANTONÍN DVOŘÁK
Humoreska č. 7 Ges dur op. 101 (úprava Chris Hazell)
JOHANN SEBASTIAN BACH
Malé preludium a fuga e moll BWV 555 (úprava Johann Ludwig Krebs)
DOMENICO SCARLATTI
Sonáta pro klavír f moll K 519 (úprava James DeCorsey)
JAN KUČERA
The Four-Color-Suite
TRADICIONÁL
Just a Closer Walk (úprava Don Gillis)
Glory Look Away (úprava Luther Henderson)
VICTOR EWALD
Žesťový kvintet č. 2 op. 6
DUKE ELLINGTON
It Don't Mean a Thing
GEORGE GERSHWIN
Four Hits for Five (úprava Lew Gillis)

BRASStet
Walter Hofbauertrubka Karel Honstrubka Daniela Roubíčkoválesní roh Barbora Kolafovápozoun Jakub Chmelařtuba

400 | 300 Kč (senioři 65+) | 100 Kč (studenti a děti do 15 let) | rodinná vstupenka: 100 Kč na osobu | donátorská vstupenka 2 000 Kč

 

 BRASStet

Žesťové kvinteto BRASStet se začalo formovat na konci roku 2016 z předních studentů žesťového oddělení Akademie múzických umění v Praze pod uměleckým vedením Jiřího Novotného. Největším úspěchem tělesa je vítězství na mezinárodní soutěži Jeju International Brass&Percussion Competition 2019.  Soubor hraje ve složení Walter Hofbauer a Karel Hons na trubky, Daniela Roubíčková na lesní roh, Barbora Kolafová na trombon a Jakub Chmelař na tubu. Všichni členové souboru jsou vítězové a laureáti významných národních i mezinárodních soutěží jako například Concertino Praga nebo Mezinárodní soutěž dechových nástrojů v Brně. Své bohaté hráčské zkušenosti dokáží v tomto komorním tělese skvěle zhodnotit a rozvinout. V současnosti jsou též všichni stálými členy významných českých orchestrů, konkrétně PKF — Prague Philharmonia, Symfonický orchestr Českého Rozhlasu, Orchestr Národního divadla v Praze a Orchestr Státní opery. Soubor pravidelně vystupuje na předních koncertech akademické půdy, účastnil se reprezentativních akcí v Praze a koncertoval v rámci festivalů Mladá Praha, Dvořákovo Příbramsko a Praha žije hudbou.  

 

za podpory
generální partner
hlavní partner
generální mediální partner
hlavní mediální partner