27. koncertní sezona
PROLOMIT TICHO

Chráníme vaše zdraví

Návštěva koncertu je v tomto období spojena s dodržováním několika hygienických a zdravotních pravidel. Abyste si naše hudební vystoupení mohli vychutnat v pohodlí a bez obav, připravili jsme jednoduchý přehled, jaká opatření platí v konkrétních koncertních síních.

Aktualizováno 1. října 2020

Roušky PKF

Před našimi koncerty si můžete u hostesek zakoupit roušky s motivem PKF - Prague Philharmonia. Nabízíme je ve velikostech pro dospělé i děti za 160 Kč (černá pro dospělé, tyrkysová a růžová pro děti). Zakoupením bavlněné roušky se nejen stylově ochráníte, ale zároveň podpoříte činnost PKF.

Opatření platná od 5. 10. do 18. 10. 2020 včetně

 

Ministerstvo zdravotnictví zveřejnilo text krizového opatření v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu v České republice. Podle tohoto opatření se mohou instrumentální koncerty nadále konat.

Do uvedeného období spadá několik vystoupení PKF: 9. 10. v Lobkowiczkém paláci, 12. října v Profesním domě, zahajovací koncert orchestrálního cyklu 14. října v Rudolfinu a oba koncerty pro děti 17. října v Rudolfinu.

Maximální počet diváků na jednom představení je stanoven na 500, všechny vstupenky jsou k sezení na konkrétním místě. Předchozí rozdělení sálu na sektory už neplatí.

Při koncertu smí být přestávka, na místě však není možné podávat žádné občerstvení včetně nápojů.

Všichni návštěvníci, kteří nejsou členy jedné domácnosti nebo rodiny, od sebe musí při pohybu v budově dodržovat odstup 2 metry. Sezení se tento odstup netýká.

V platnosti zůstává povinnost mít nasazenou roušku po dobu celého koncertu.

za podpory
generální partner
hlavní partner
generální mediální partner
hlavní mediální partner