25. jubilejní sezona
DOTKNI SE ZVUKU

25. června se na tomto slavném britském festivalu představí v roli Skladatele ve Straussově opeře Ariadna na Naxu. V sezoně PKF – Prague Philharmonia se můžete na tuto skvělou mezzosopranistku těšit 4. února v Rudolfinu.

Rodačka z Arizony, Angela Brower, má za sebou debuty v Královské opeře Covent Garden v Londýně, Bavorské státní opeře v Mnichově, Sanfranciské opeře nebo na Salcburském festivalu. V letech 2011-2016 byla sólistkou Bavorské státní opery, kde vytvořila řadu rolí: Charlotte po boku Rolanda Villazóna, OctavianaRůžovém kavalírovi pod taktovkou Kirilla Petrenka, NicklausseHoffmannových povídkách, Sesta v Mozartově opeře La clemenza di Tito nebo Cherubína po boku Diany Damrau ve Figarově svatbě. V roce 2013 a 2015 se podílela na nahrávkách oper Così fan tutte a Figarova svatba pro vydavatelství Deutsche Grammophon (dirigent Yannick Nézet-Séguin). 

V sezoně PKF – Prague Philharmonia se představí ve Folk Songs (Lidové písně) italského skladatele Luciana Beria. Berio tu mistrně pracuje s anglickými, arménskými, francouzskými a italskými texty. Díky své různorodosti vytvářejí písně mimořádně plnokrevný, hudebně fascinující celek plný kontrastů, pro pěvce i orchestr nesmírně technicky náročný.

Kdy a kde: ne 4. února 2018, 19.30 ve Dvořákově síni Rudolfina
Detail koncertu
Rezervace / Vstupenky on-line

Angela Brower jako Annio

Angela Brower v duetu s Dianou Damrau

Luciano Berio: Azerbaijan Love Song (from Folk Songs)

za podpory
partneři
generální partner
hlavní partner
generální mediální partner
hlavní mediální partner