25. jubilejní sezona
DOTKNI SE ZVUKU

PKF – Prague Philharmonia na MHF Český Krumlov

Po roce, kdy koncert s Angelou Gheorghiu a Ramónem Vargasem předčasně ukončila přímo exemplární letní bouřka, se vracíme „na místo činu” do krásného prostředí Pivovarské zahrady v Českém Krumlově. V rámci Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov nás čeká operní galakoncert se dvěma mimořádnými pěvci, které spojuje účinkování v Metropolitní opeře a v dalších prestižních světových operních domech: kanadsko-americkou sopranistkou Sondrou Radvanovsky a polským tenoristou Piotrem Beczalou

„Se Sondrou jsme pro operní galavečer sestavili velmi krásný a ambiciózní program. Doufáme, že publikum v Českém Krumlově, stejně jako my, prožije nádherný večer. Osobně se velmi těším na svůj návrat do Českého Krumlova, tentokráte však nikoliv v roli turisty,” říká Piotr Beczala. 

Tenorista Piotr Beczala, který rád hraje golf a vlastní také historický automobil, a sopranistka Sondra Radvanovsky, která je v současnosti považována za jednu z nejlepších verdiovských pěvkyň, přednesou díla Pucciniho (Tosca), Verdiho (Trubadúr, Nabucco, Maškarní ples), Giordana (Andrea Chénier), Bizeta (Carmen), Dvořáka (Rusalka), Loeweho (My Fair Lady) a Franze Lehára (Země úsměvů). Za dirigentským pultem se můžeme těšit na dirigenta Leoše Svárovského.

Koupit vstupenku

za podpory
partneři
generální partner
hlavní partner
generální mediální partner
hlavní mediální partner