27. koncertní sezona
PROLOMIT TICHO

#zastovku

Jste zvídaví, empatičtí a stojíte tak trochu #mimoradu? Baví vás hudba, ale nejste úplně mainstreamový typ? Zkuste klasiku s PKF! Studenti do 26 let mají všechny naše koncerty v cyklech A, K a S #zastovku!

Orchestrální cyklus (A)

Cyklus orchestrálních koncertů v Rudolfinu se světovými sólisty a dirigenty je tradičně vlajkovou lodí PKF. Je vhodný pro všechny, kteří jsou tak trochu snílci a romantici nebo si chtějí odpočinout a na chvíli totálně zrelaxovat. Letošní sezona je plná příběhů a zajímavých propojení (více v poutavém rozhovoru s šéfdirigentem PKF Emmanuelem Villaumem). Noblesní záležitost a večer na úrovni ideálně s vašimi přáteli! Slevu můžete čerpat online, máte-li kartu ISIC a platí na vstupenky od 3. kategorie. PS: Pokud byste se chtěli po koncertě setkat s vystupujícími umělci, stačí nám napsat!

Koncerty Orchestrálního cyklu (A)    Více o slevách

Komorní cyklus (K)

Komorní cyklus je pro hloubavější typy, kteří ocení mít hudebníky prakticky na dotek. Rodinná atmosféra těchto koncertů komorní hudby (do 10 hudebníků) výborně koresponduje s mystickým prostředím barokního refektáře Profesního domu na Malé Straně, kde se konají. Romantický návrat domů po nedalekém Karlově mostě nebo návštěva některé ze sympatických okolních vináren či hospůdek mohou být příjemnou třešničkou na dortu, ke které se často rádi připojí i sami hudebníci! Slevu můžete čerpat online.

Koncerty Komorního cyklu (K)

Cyklus experimentální hudby Krása dneška (S)

Tento cyklus je pro ty z vás, kteří se nebojí experimentu, mají rádi osobní zapojení a chtějí poznat, co to znamená vnímat hudbu všemi smysly. V koncertech, které jsou věnovány především soudobé hudbě, se velmi často stává divák sám performerem, konfrontován nejen se svým smyslovým vnímáním, ale i se svým intelektuálním potenciálem. Večery probíhají ve velmi neformální atmosféře. Jejich krédem je pohoda a zážitek bez bariér. Slevu lze uplatnit online.

Koncerty Cyklu experimentální hudby Krása dneška (S)

Rádi byste se zapojili více do našich aktivit? Mrkněte se na náš Klub Junior !

za podpory
generální partner
hlavní partner
generální mediální partner
hlavní mediální partner