27. koncertní sezona
PROLOMIT TICHO

Velká soutěž s Hyundai

Během 27. koncertní sezony 2020-2021 jsme pro Vaše děti připravili soutěž, ve které můžete vyhrát 2x RC model auta Hyundai, 2x pronájem rodinného vozu Hyundai na 14 dní a 2x prohlídku továrny Hyundai v Nošovicích!

Stačí Vám k tomu správně zodpovědět soutěžní otázku vyhlášenou v rámci koncertů pro děti pořádaných PKF – Prague Philharmonia v Rudolfinu.

Podmínky soutěže:

 1. Soutěžní otázka bude vyhlášena vždy během audiovizuálniho záznamu příslušného koncertu. Své odpovědi můžete zasílat během následujícich pěti pracovních dnů na adresu pkf@pkf.cz. Z došlých správných odpovědí  budou vylosováni tři výherci, kteří budou o své výhře a způsobu jejího převzetí informováni e-mailem do 10 pracovních dnů od vyhlášení soutěžní otázky.
 2. Každá fyzická osoba se může v rámci jednoho koncertu soutěže zúčastnit pouze jednou.
 3. Do závěrečného losování výher v rámci Soutěže, které proběhne v rámci závěrečných koncertů D4 a E4 dne 10. 04. 2021 postoupí pouze soutěžní lístky se správnou odpovědí na soutěžní otázku, doplněnými kontaktními údaji dle bodu 3. „Souhlasu s pravidly a ochrana osobních údajů“ a uděleným souhlasem se zpracováním osobních údajů.
 4. V závěrečné hře se soutěží o 2 x balíček výher obsahující RC model auta Hyundai, pronájem rodinného vozu Hyundai na 14 dní a prohlídka továrny Hyundai v Nošovicích.
 5. Hlavní výhru získávají 2 soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku kladenou prostřednictvím soutěžních lístků během 8 koncertů pro děti v Rudolfinu, konaných v následujících termínech:
  D1/E1 Cesta k pramenům - stream 29.11.2020, 10.00
  D2/E2 Hledá se oslavenec! - bude upřesněno
  D3/E3 Expres do neznáma - neděle 14. února 2021, 10.00 a 12.00 (v případě změny bude upřesněno)
  D4/E4 Tajemství obrazů - sobota 10. dubna 2021, 10.00 a 12.00 (v případě změny bude upřesněno) 
 6. Termín slosování Velké soutěže s Hyundai je stanoven v souladu s datem konání posledního koncertu D/E 4 na sobotu 10.04.2021.
 7. Výherci budou vylosováni zástupci Pořadatele a to jeden na každém z koncertů konaných dne 10. 4. 2021. Každý výherce obdrží stejnou výhru (1 x RC model auta Hyundai, 1 x pronájem rodinného vozu Hyundai na 14 dní a 1 x prohlídka továrny Hyundai v Nošovicích). V případě výhry bude výherce o výhře informován Pořadatelem bezprostředně po vylosování osobně. V případě, že výherce nebude na závěrečném koncertě sezony přítomen, bude informován prostřednictvím zprávy na kontaktní e-mail, uvedený na soutěžním lístku, případně telefonicky a vyzván k osobnímu převzetí výhry v sídle Pořadatele.
 8. V případě, že si výherce nepřevezme výhru ve stanoveném termínu, ztrácí na výhru nárok a výhra propadne ve prospěch Pořadatele, aniž by výherci vznikl nárok na jakoukoli jinou kompenzaci ze strany Pořadatele.
 9. Výhra bude výherci předána osobně bezprostředně po skončení losování. Pokud nebude vylosovaný výherce na koncertě přítomen, může si ji výherce může po skončení soutěže vyzvednout osobně v Praze u Pořadatele na adrese: KD Ládví, Burešova 1661/2, Praha 8, 182 00.
 10. V případě osobního vyzvednutí o tom musí výherce Pořadatele předem informovat a to e-mailem na adresu pkf@pkf, a to minimálně 2 dny před osobním vyzvednutím. K vyzvednutí výhry musí dojít nejpozději do 5. 2021. V případě, že se nezúčastní potřebný počet soutěžících (min. 2 soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázku), propadají výhry ve prospěch Pořadatele, pokud Pořadatel nerozhodne jinak.
 11. Soutěžící svou účastí v soutěži výslovně udělují souhlas s tím, že v případě jejich výhry může Pořadatel soutěže zveřejnit jejich osobní údaje a informaci o jejich výhře po ukončení soutěže na webové stránce www.pkf.cz, na facebookovém profilu https://www.facebook.com/PKFPraguePhilharmonia popř. na instagramovém profilu https://www.instagram.com/pkfpraguephilharmonia/. Osobní údaje, které je Pořadatel oprávněn zveřejnit, jsou: křestní jméno výherce, počáteční písmeno příjmení výherce a město, ze kterého výherce pochází (např. Tomáš N., Praha).
 12. Své údaje vyplňte prosím společne s odesláním odpovědí na tomto odkazu, nejpozdeji v den odeslání e-mailu s odpoědí na www.pkf.cz.

 

Úplná pravidla soutěže ke stažení ZDE.

za podpory
generální partner
hlavní partner
generální mediální partner
hlavní mediální partner