27. koncertní sezona
PROLOMIT TICHO

Zahájení prodeje jednotlivých vstupenek a dárkových poukazů

St 1. 7. 2020 v 10.00  

Jak koupit vstupenku?

  • On-line na www.pkf.cz (platba kartou nebo bankovním převodem, možnost zaslání vstupenek poštou doporučeně za poplatek 50 Kč). On-line lze zakoupit maximálně 8 vstupenek na jeden koncert. On-line vstupenku lze zakoupit nejpozději 60 minut před začátkem koncertu.
  • V pokladně PKF – Prague Philharmonia (platba hotově nebo kartou)
  • Ve více než 200 prodejních místech po celé České republice v síti Perfect System

Zbylé vstupenky jsou k dostání v místě konání koncertu vždy hodinu před jeho začátkem. Platba pouze v hotovosti

Pokladna PKF – Prague Philharmonia

KD Ládví, Burešova 1661/2, Praha 8
T +420 224 267 644
vstupenky@pkf.cz 

Pokladna PKF – Prague Philharmonia v KD Ládví  má letní přestávku.
Letní přestávka: od 1. 7. do 18. 8. 2020 (on-line prodej nepřerušen)

Dopravní spojení:
Metro C Ládví (10 minut z centra, výstup přímo u KD Ládví)
Tram 10 | Bus 152, 166, 177, 348

Donátorská vstupenka – rychlá podpora na 1 klik!

Jste fanouškem PKF – Prague Philharmonia, v hlavě se vám honí myšlenka ji nějakým způsobem podpořit, ale nechcete se zdržovat přílišnou administrativou?  Nově vám nabízíme rychlou podporu na 1 klik! Jednoduchým on-line nákupem donátorské vstupenky na některý z koncertů cyklu A, K nebo S podpoříte vybraný koncert a stanete se jeho patronem. Místa pro donátory v Rudolfinu jsou v krásné lokaci 1. řady balkón střed, kde budete mít svůj koncert jako na dlani. V nečíslovaných sálech vám zarezervujeme sedadla dle vašeho přání. Na požádání Vám rádi vystavíme potvrzení o daru, o který si budete moci snížit daňový základ, ať jste OSVČ či zaměstnanec.  

V průběhu nákupu budete systémem požádáni o uvedení svých kontaktů. Děkujeme, že nám tak dovolíte osobně vám poděkovat a informovat vás o akcích Přátel PéKáeF v sezóně 2020–2021 či případně o dalších dobrodružných kláních, které pro vás během roku vymyslíme.

Rodinná vstupenka

Odrostly již vaše děti dětským koncertům a chcete je plynule připravit na návštěvu koncertů symfonických? Pokud máte příliš velké a přitom stále ještě příliš malé ratolesti, využijte rodinnou vstupenku za 100 Kč na osobu na Komorní cyklus (K) a udělejte si společně krásný komorní večer. Sleva platí pro 2 dospělé a jejich děti či vnoučata ve věku 8-17 let. Rodinnou vstupenku nelze bohužel zatím rezervovat on-line, ale pouze na emailové adrese vstupenky@pkf.cz, nebo ji zakoupit před koncertem v místě konání.

Ceny jednotlivých vstupenek

Ceny jednotlivých vstupenek najdete vždy v detailu koncertu

Informace o programu, zákaznická podpora

Po – Pá 9.30 – 16.30 (kromě svátků)
T +420 224 267 644 (Martina Fabianová)
vstupenky@pkf.cz 

PKF – Prague Philharmonia využívá k prodeji prodejní systém Colosseum, jehož poskytovatelem je společnost Perfect System, s.r.o. , e-mail: info@colosseumticket.cz

Způsob platby a převzetí vstupenek

eVstupenka (elektronická vstupenka)
On-line platba kartou (nejpozději 70 minut před začátkem koncertu) či platba bankovním převodem (nejpozději 10 dní před koncertem); vlastní tisk vstupenky zaslané e-mailem; v případě registrace do prodejního systému vám bude vstupenka přidána také do vašeho účtu, kde ji v případě potřeby najdete a budete ji moci znovu vytisknout nebo ukázat v mobilním zařízení.

Hotově v pokladně PKF – Prague Philharmonia
Lhůta pro vyzvednutí je 10 dnů od potvrzení objednávky, po uplynutí lhůty je rezervace automaticky zrušena; pokud od potvrzení objednávky zbývá do koncertu méně než 10 dnů, je rezervaci nutné vyzvednout nejpozději v poslední otvírací den pokladny PKF.

Bankovním převodem na základě faktury
Vstupenky lze vyzvednout buďto před koncertem (nutná telefonická domluva), osobně v pokladně PKF nebo zvolit způsob dodání doporučeně prostřednictvím České pošty (do 5 pracovních dnů)  

Všeobecné podmínky

  • Zakoupené vstupenky nelze vyměňovat nebo vracet. K vrácení vstupného dojde pouze v případě zrušení koncertu bez náhrady.
  • Za ztracené vstupenky nelze poskytnout náhradu, vyjma abonentních vstupenek.
  • Pořadatel neodpovídá za vstupenky zakoupené mimo oficiální prodejní místa PKF – Prague Philharmonia a společnosti Perfect System, s.r.o.
  • Po zahájení koncertu ztrácí návštěvník v zájmu zajištění nerušeného zážitku nárok na své místo v sále a bude uveden na dostupná volná místa pořadatelem, a to výhradně o přestávkách či při potlesku. Děkujeme za pochopení.
  • Změny v programech a účinkujících jsou vyhrazeny a neopravňují k vrácení vstupného. Veškeré změny jsou zveřejňovány na www.pkf.cz.
  • Fotografování, pořizování audio a video záznamů, používání mobilních telefonů a jiných elektronických zařízení během koncertu je zakázáno.
  • Podrobné znění Obchodních podmínek

Kalendář koncertů

za podpory
generální partner
hlavní partner
generální mediální partner
hlavní mediální partner