27. koncertní sezona
PROLOMIT TICHO

Jste student do 26 let (včetně)?

Vstupenka za 100 pro studenty do 26 let na řadu K a S (držitelé průkazu ISIC, studentského nebo žákovského průkazu). Slevu lze uplatnit on-line nebo emailem nejpozději 24 hodin před koncertem na adresu vstupenky@pkf.cz. 

Chcete si užít za 100 Kč i koncerty Orchestrální řady PKF? Staňte se členem Klubu Junior! Pokud se nebojíte být aktivní, chcete pomáhat na správném místě, podílet se na projektech a propagaci orchestru PKF – Prague Philharmonia a hledat nové, zajímavé přátele, je Klub PKF – Junior právě pro vás. Registrace probíhá na emailové adrese pkf@pkf.cz (jméno, věk, škola, studovaný obor, email, kontaktní telefon). Vstupenky za 100 Kč je nutné rezervovat nejpozději 24 hodin před koncertem na vstupenky@pkf.cz. Limit na člena jsou 2 vstupenky na koncert (oba účastníci musí být studenti do 26 let). Vstupenky budou vždy připraveny k vyzvednutí hodinu před koncertem. PKF si vyhrazuje právo vydat vstupenky do cenové kategorie dle uvážení a dle aktuální dostupnosti a celkový počet vstupenek pro Klub na koncert ve výjimečných případech limitovat. 

Jste držitel karty ISIC?

Držitelé karty ISIC mohou zakoupit vstupenku on-line za 100 Kč na koncerty Orchestrální řady A. Pro uplatnění slevy je nutné mít v registraci vyplněno číslo platné karty ISIC. Při nákupu pak stačí pouze se před zadáním slevy přihlásit. Slevu lze uplatnit na 1 vstupenku na koncert. Sleva se vztahuje na vstupenky od III. kategorie.

Zakoupit kartu ISIC

za podpory
generální partner
hlavní partner
generální mediální partner
hlavní mediální partner